Lady Gaga hamile mi? O fotoğraf dedikoduları alevlendirdi

38 yaşındaki şarkıcı, kız kardeşinin Maine’deki düğününün prova yemeğinde karnının yanı sıra devasa bir elmas yüzüğü de sergiledi.

Gaga, yakın zamanda HBO konser filmi “Gaga Chromatica Ball”un galasında karnını gizleyen ilginç bir kıyafetle yalnızca bir kez halka açık bir yerde görüldü. Ünlü isim sonrasında bu kıyafetle çekildiği pozları Instagram’dan da paylaştı.

46 yaşındaki girişimci Michael Polansky ile uzun süreli bir ilişki içinde olan şarkıcı, yakında çıkacak filmi “Joker: Folie à Deux”un çekimlerini yakın zamanda tamamladı ve yeni bir albüm üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Gerçek adı Stefani Germanotta olan oyuncu cumartesi günü, sağdıçla birlikte koridorda yürürken şeftali rengi bir nedime elbisesi giymişti.

Ailesi ve sevdikleriyle, düğün için kiraladıkları ViewPoint Otel’de, kız kardeşinin Atlantik Okyanusu’nun önünde evlenmesini izledi.

Parmağında görülen devasa elmas yüzük de onun ve sevgilisinin ilişkilerinde bir sonraki adımı atmış olabileceği yönündeki spekülasyonları körükledi.

Mart 2021’de Gaga’nın Polansky ile olan aşkının ciddileştiği ve kendisiyle bir aile kurma arzusunu dile getirdiği bildirilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir